سامانه جمع آوری و خرید ضایعات فلزی دورنریز تصویر اول سامانه دورنریز تصویر دوم سامانه دورنریز تصویر سوم سامانه دورنریز تصویر چهارم سامانه دورنریز تصویر پنجم سامانه دورنریز

سامانه جمع آوری و خرید ضایعات فلزی دورنریز

سامانه خرید جمع آوری و خرید ضایعات فلزی که متشکل از سایت ، آپ ویژه مشتری و آپ راننده و پنل اختصاصی مشتریان می باشد و هم اکنون در سراسر تهران مشغول به کار می باشد.
<br/><br/>
این سامانه به شرکت ایده سازان نوین سبز مهام تعلق دارد که به سفارش و نظارت شرکت فنی و مهندسی دانا رایانه توسط فناوری اطلاعات سعادتی طراحی و پیاده سازی شده است.
<br/><br/>
مشخصات توضیحات
مشخصات فنی
طراحی سایت
طراحی و برنامه نویسی اختصاصی
نوع پنل
پنل مدیریتی و پنل اختصاصی مشتریان
تعداد پنل
دو عدد
واکنش گرا
دارد - تغییر با اندازه صفحه و نوع دستگاه
سرویس دهنده
دارد - برای آپ های مشتری و راننده
مشخصات ظاهری
طراحی
طراحی زیبا متناسب با طبیعت و محیط زیست
بخش ها
لیست قیمت ضایعات، پنل مشتریان و آپ مشتری، مقالات، کلیپ ها
فروشگاه
ندارد
بخش کاربری
پنل اختصاصی مشتریان
باتوجه به تجربه 20 ساله موسسین این مجموعه در بازارفلزات، تلفیقی از تجربه و نوآوری، استارتاپ "دورنریز" را بنا نهاده تا از طریق زیر ساخت اینترنت پر سرعت، سامانه ای جهت تعیین قیمت، خرید و جمع آوری ضایعات فلزی هموطنان مهیا شده و دغدغه های مردم در مورد عدم اطلاع از قیمت ضایعات فلزی و یا چگونگی فروش آن را مرتفع سازد.
تا قبل از حضور "دورنریز" در بازار، نحوه فروش ضایعات فلزی هموطنان به سه روش زیر صورت میگرفته است:
  1. وانت های دوره گرد در محله ها (به همراه آلودگی صوتی )
  2. سایت هایی که پلتفرم هستند و آگهی های خریدار و فروشنده را به نمایش می گذارند (بدون شناخت از اعتبار خریدار)
  3. حمل ضایعات و انتقال به انبار های خرید ضایعات که عموما خارج از شهر می باشند.
".‏‏دورنریز‏‏"‏‏ به عنوان اولین سامانه‏‏ آنلاین و ‏‏تخصصی خرید و جمع آوری ضایعات فلزی سعی دارد تا بستری مطمئن و در دسترس، جهت خرید ضایعات فلزی هموطنان در محلشان (مشتریان خانگی و صنعتی) را ایجاد نماید و ضمنا با ایجاد مرجعی برای تعیین قیمت ضایعات فلزی، هموطنان را از قیمت این ضایعات مطلع سازند.
کافیست زمانی که ضایعات فلزی خود به وزن بالای 20 کیلوگرم رسید، نوع و مقدار آن را در اپ یا پنل مشتریان سایت انتخاب نمایید تا رانندگان دورنریز برای خرید ضایعات شما در محلتان حاضر شوند.
کلید واژه وب سايت نمونه وب سایت سايت سامانه خرید ضایعات ضایعات فلزی مشتری راننده پنل پنل مشتریان جمع آوری سامانه نمونه کار آپ آپ مشتری آپ راننده پروژه تهران

X
×